Novinky

 • Boot Düsseldorf 2020: Boat Show & Watersport exhibition

  The "boot" in Düsseldorf is the world's largest and most international indoor fair for boats and water sports. It takes place every year and is a pure public exhibition.

 • Yachting Festival Cannes 2019

  Aventura Boats invites you to the biggest boatshow in Europe, Yacht Festival Cannes on the Azure coast in French Cannes. Festival helds in date 10.-15. September 2019

   

 • Yachting Festival Cannes 2018

  Pozývame Vás na najväčšiu výstavu lodí v Európe Yacht Festival Cannes na Azúrovom pobreží vo francúzskom Cannes. Festival sa koná v dňoch od 11.-16. septembra 2018.

   

 • FOR BOAT Prague Boatshow

  Aventura Boats invites you to boatshow FOR BOAT 2018, which will be held in Prague, Czech Republic at the date 9.3.2018 - 11.3.2018.

  In case of interest for free tickets, contact Aventura Boats office.

 • Boatshow Dusseldorf

  Aventura Boats Vás pozýva na výstavu boot Dusseldorf 2018, ktorá sa koná v dátume 20.1.-28.1.2018 v nemeckom Dusseldorfe. Na výstave sa okrem iného v premiére predstavia lode Monte Carlo 96, Galeon 640 Fly, Beneteau Gran Turismo 50. 

  V prípade záujmu o bezplatné vstupenky nás prosím kontaktujte.

   

 • Nominácia Greenline 39 Hybrid na jachtu roka 2018!

  Hybridná motorová jachta Greenline 39 Hybrid bola nominovaná v ankete Boat of the Year organizovanou prestížnym britským magazínom Motor Boat & Yachting.

 • NOVÝ MODEL Beneteau Gran Turismo 50 SportFly

  Beneteau GRAN TURISMO 50 Sportfly

 • NOVÝ MODEL Beneteau Gran Turismo 50 HT

  Vlajková loď najnovšej generácie športových krížnikov Beneteau Gran Turismo 50. Jej elegantný profil, celoplošná hlavná paluba a palubná technológia s krásnymi objektmi vás zaiste dostane. Gran Turismo 50 je športový a elegantný, spája sa s pocitom jazdy a životným štýlom na palube.

 • NOVÝ MODEL Galeon 640 Fly

  Nový Galeon 640 FLY zmení pravidlá hry, Galeon opäť ponúka riešenia, ktoré sa v tejto triede nikdy nevyskytli. Táto jachta prinesie revolúciu segmentu svojim inovatívnym prístupom k usporiadaniu a distribúcii priestorov.

 • NOVÝ MODEL Galeon 335 HTS

  Model 335 HTS sa pripája k modelom tretej generácie značky Galeon a ponúka ešte lepšie výkonové a manévrovateľné vlastnosti modelu 325. So zlepšením konštrukcie trupu, designu, podpalubia a aerodynamiky sa pripája k premiérovým modelom v tomto segmente. Zväčšené okná ponúkajú všetkým pasažierom panoramatické výhľady a krásne presvetľujú spodné podpalubie.

 • NOVÝ MODEL Galeon 370 HTC

  Nadchádzajúci model HTC 370 zdieľa trupový dizajn a hlavné prvky modelu 360 FLY, ktoré ponúkajú športovejšiu siluetu a veľké sklenené strešné okno. Vďaka prispôsobiteľnému interiéru, skvelému pôdorysu a konkurenčnej výkonnosti to bude veľmi očakávaná premiéra.