Novinky

 • Nominácia Greenline 39 Hybrid na jachtu roka 2018!

  Hybridná motorová jachta Greenline 39 Hybrid bola nominovaná v ankete Boat of the Year organizovanou prestížnym britským magazínom Motor Boat & Yachting.

 • NOVÝ MODEL Beneteau Gran Turismo 50 SportFly

  Vychutnajte si vzrušenie zo športovej verzie vlajkovej lode spoločnosti Beneteau. Športový vzhľad a vybavené najnovšími technológiami, Gran Turismo 50 Sportfly je príbeh vzrušenia a životného štýlu. Ponúka nádherný výhľad na more a podobne ako mnohé ďalšie detaily, loď je jednoducho skvelá!

 • NOVÝ MODEL Beneteau Gran Turismo 50 HT

  Vlajková loď najnovšej generácie športových krížnikov Beneteau Gran Turismo 50. Jej elegantný profil, celoplošná hlavná paluba a palubná technológia s krásnymi objektmi vás zaiste dostane. Gran Turismo 50 je športový a elegantný, spája sa s pocitom jazdy a životným štýlom na palube.

 • NOVÝ MODEL Galeon 640 Fly

  Nový Galeon 640 FLY zmení pravidlá hry, Galeon opäť ponúka riešenia, ktoré sa v tejto triede nikdy nevyskytli. Táto jachta prinesie revolúciu segmentu svojim inovatívnym prístupom k usporiadaniu a distribúcii priestorov.

 • NOVÝ MODEL Galeon 335 HTS

  Model 335 HTS sa pripája k modelom tretej generácie značky Galeon a ponúka ešte lepšie výkonové a manévrovateľné vlastnosti modelu 325. So zlepšením konštrukcie trupu, designu, podpalubia a aerodynamiky sa pripája k premiérovým modelom v tomto segmente. Zväčšené okná ponúkajú všetkým pasažierom panoramatické výhľady a krásne presvetľujú spodné podpalubie.

 • NOVÝ MODEL Galeon 370 HTC

  Nadchádzajúci model HTC 370 zdieľa trupový dizajn a hlavné prvky modelu 360 FLY, ktoré ponúkajú športovejšiu siluetu a veľké sklenené strešné okno. Vďaka prispôsobiteľnému interiéru, skvelému pôdorysu a konkurenčnej výkonnosti to bude veľmi očakávaná premiéra.